Reikia vizos į Kiprą Rusijos piliečių?

Prieš išvykdami į kelionę, jums reikia sužinoti apie vizų režimo šalyje. Pavyzdžiui, Kipre. Man reikia vizos į Kiprą? Tai fantastinis sala Viduržemio jūroje, kaip sirena vilioja turistus savo tinklus, jų amžinai gražūs gamtos grožį ir puikūs viešnagę. Bet prieš jums patekti į šio stebuklingo kurorte platybėse, jūs turite pereiti biurokratinių procedūrų serijos. Po Kipras vizų Rusijos piliečiams ir NVS visada reikia. Tačiau yra taisyklių ir apribojimų. Taigi, piliečiai, Rusijos Federacijos turi šiokį tokį palengvėjimą gauti trokštamą spauda: jie gali gauti vadinamąją pro-vizą.

Dauguma turistų, kurie nori atsipalaiduoti žavinga sala, planuojate už kelių dienų iki trijų mėnesių kelionę. Jei tai vyksta skraidyti Rusijos graikija paskutine minutes kelione oro Larnaka ar Paphos, tada jis turi absoliučiai visas priežastis gauti pro-vizą. Iš tiesų – tai tik turistine viza į Kiprą. Ji suteikia teisę pasilikti saloje 90 dienų, įskaitant atvykimo ir išvykimo dienas. Padaryti šį teisėmis gali neišeidami iš savo namų, užpildydamas standartinę formą pro-vizos ir išsiųsti ją nurodytu elektroninio pašto adresu konsulinio departamento salos respublikoje. Atsakymo į prašymą ateis per 1-2 dienas. Atspausdinta pro viza turi atlikti keliaujant. Sąlyga, kad kelionė yra turėti pasą, galiojantį ilgiau nei 6 mėnesius, patvirtinimą viešbučių rezervavimas ir pakankamai lėšų gyventi kurorto.

Jei nuo to, ar turėtų būti viza keliones i turkija antalija Kipras turistams klausimas, viskas aišku, kaip bus su tranzitinių vizų ir kitų?

Jei per šešis mėnesius, asmuo planuoja likti saloje daugiau nei tris mėnesius, būtina išduoti įprastą vieną arba daugkartinė viza. Tai gali būti padaryta Kipro Respublikos ambasada. Be to, ši viza nesuteikia pagrindo pratęsti buvimo arba be teisę imigruoti. Galiojimas šio leidimo pobūdį, gali skirtis, ir pasiekia, išimtiniais atvejais, penkerius metus.

Man reikia vizos į Kiprą rusai planuoja aplankyti tranzitu salą? Taip, tai vizos rūšis yra privalomi. Tuo atveju, jei turistas siekia trumpalaikio buvimo metu kurorto, tada vyksta į trečiąją šalį, būtina gauti tranzitinę vizą. Už tokią vizą kelione i bulgarija paskutine minute pagrindai yra bilietų į galutinę paskirties vietą ir už apsilankymą saloje loginį prieinamumą. Leidimas suteikiamas iki 5 dienų abiem kryptimis.

Įregistruoti visų tipų vizų, išskyrus pro-vizos, turite kreiptis tiesiogiai į Konsulinio skyriaus Kipro ambasada, turintys visus reikalingus dokumentus, nuotraukas, kvietimai, bilietai, viešbučiai rezervuoti.

Kipras yra Europos Sąjungos narė, tačiau vizų problemų Respublikos vyriausybė nusprendžia savarankiškai. Gali kilti klausimas: jei sala priklauso ES, jums reikia vizos į Kipro asmeniui, kuris jau turi Šengeno vizą? Yra keletas niuansų. Pilietis, kuris yra Šengeno vizos tipo “C” savininkas ir įvežti į Europos Sąjungos šalies teritorijoje, gali skristi į Kiprą, negaudami papildomos nacionalinės vizos. Tačiau leidimą aplankyti salą, kurią respublikos ambasadoje išduotą suteikia turistams galimybę aplankyti ES šalis. Tam reikia gauti Šengeno vizą.

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *