Šaldytuve kaupiasi ledas? Kodėl tai vyksta ir kaip tai spręsti?

Kaip dažnai mes turime elgtis su buitine technika rūpesčius! Elektros nudegimai, skalbimo mašina “sukilėlių” ir pradeda “išspjauti” į muiluotą vandenį, šaldytuvą su savo “užgaidų” ir bando palikti be valgio. Štai dažniausi gedimai paskutinio šiandien ir pakalbėsime.

Kodėl ledo užšąla į šaldytuvą?

Turbūt labiausiai paplitusi problema yra mūsų šaldytuvų švietimas jų dideli kiekiai ledo ir sniego, kuris apsaugo gerą ir tinkamą veikimą. Atrodytų, kad po naujos brangios šaldytuve apie tokias problemas įgijimas gali būti užmiršti. Tačiau galinės sienelės šaldytuvo “Atlant” įšaldymas ir užšaldymo šaldytuvas sienelės “Indesit”, – šis reiškinys yra gana dažni. Tačiau tam, kad pašalintų tokį gedimą, būtina suprasti jų atsiradimo priežastis.

Tad kodėl užšąla atgal į šaldytuvą ?

Pirmoji priežastis. Jutiklis atitirpinimo nustojo atlikti savo funkcijas. Jei sienelės iš šaldytuvo padengtas tankiais sluoksniu sniego ar ledo, yra pirmas požymis, kad atitirpinimas atliekamas neteisingai arba iš viso neatliekamas. Tokiu atveju būtina kreiptis į specialistus atitirpinimo jutiklis yra taisomas ar jį pakeitė nauju.

Tai naudinga žinoti. Atitirpinimo jutiklis veikia gerai, jei iš šaldytuvo sienos su kompresoriumi 15 minučių laikė šalčio, tada 35 minučių jis atlydžių, o jutiklis saugo šalčio 25 minučių ir tada jis lydosi tiek, kiek už dviejų kompresorių šaldytuvai.

Antroji priežastis. Užšąla galinį sieną šaldytuve ir gali tada, kai jie yra neteisūs. Dažniausia klaida į prietaiso veikimą – patalpoje, jo karštą keptuvę. Šiuo atveju, “kenčia” atitirpinimo jutiklis, kuris atsispindi visame šaldytuve.

Priežastis Trys. Jei be galinės sienelės iš šaldytuvo ledo šalčio atrodo ant šono, todėl atėjo laikas pakeisti plombos susidėvėjimo. Nuo durų yra pritvirtintas prie tarpiklio gali turėti skirtingi, tada pakeisti jį keliais būdais: naudojant varžtus, klijų ar varžtus. Yra modelių, kurioje tarpiklis yra įterpiami į griovelį. Pastaruoju formos priedą gali būti įtraukti ir tilptų kitokio modelio šaldytuvai antspaudą.

Priežastis keturi. Problema gali būti kompresoriaus gedimas ir gedimo. Jei vienetas šaltnešio nuotėkio įvyko, kompresorius nebus visiškai “atsipalaiduoti” ir jo nuolatinis darbas lems tai, kad temperatūra pakils šaldytuvo viduje. Tai, savo ruožtu, veda prie sniego per šaldymo kameroje formavimas.

Štai keturios pagrindinės priežastys, kodėl ledas užšąla į šaldytuvą. Taigi apibendrinti. Jei jūsų “valdytojas” maisto nustojo vykdyti savo funkcijas ir tapti “dovanoti” Jums ledas ir sniegas, pirmas dalykas yra prisiminti, o ne “šeriami” Ar savo karštų produktų. Jei ne, tada problema yra vidiniame Šaldytuvas: Jutiklis atitirpinimas, kompresorius ir sandariklis. Bet kokiu atveju, geriau imtis specialisto pagalbos. Čia, kaip sakoma, padaryti jokios žalos!

VIDAUS: Kaip pašalinti kalkių virdulyje?

Comments are closed.