Senas duris – antras gyvenimas

Remontas – gana brangus malonumas, todėl paprastai atliekami dalimis: tapetų klijų kas dvejus ar trejus metus, grindys yra keičiami kas penkeri metai, įranga ir baldai naudojami dešimtmečius, o durys ir ne apdovanota ypatingo dėmesio. Nors tai yra vidaus durų yra atsakingas už mūsų namuose grožį. Taigi, šiandien mes kalbame apie tai, kaip paversti seną duris be jokių papildomų išlaidų.

“Pagyvinti” senas medinės durys

Objektai, pagaminti iš medienos visada buvo ypatingas tvirtumas ir patvarumas. Net jei paviršius ir ateina į nuosmukis, iš medienos urmu konservuoti puikios būklės. Tai taip pat taikoma duris. Jie gali tarnauti Jums ne mažiau kaip dešimt metų, atrodo sukriošęs ir skurdus, tačiau jų pagrindas ceremonija “gyvai” keliolika metų.

Todėl, siekiant išvengti mokėti už naują durų, tai geriau atlikti mažo biudžeto atkurti senas. Ji neužima daug laiko, o reikalingos priemonės tam tikra bus kiekvienuose namuose.

Vienas žingsnis. Prieš atkurti senas duris, jūs turite atsikratyti dažų sluoksniu, kuris buvo taikomas. Norėdami atlikti šią procedūrą, mums reikės lituoklio ir mažą mentelę. Litavimo įrankis, kurį reikia pareikšti durų paviršių taip, kad dažai yra šiltas. Kai jis pradeda burbuliuoti ir nuolat padengtos, turite atsargiai nuimkite jį su Sliepne.

Patarimas! Padėklai litavimo per arti prie durų nėra būtina, nes karštis gali sugadinti medienos išvaizdą.

Be lituokliu pašalinti dažus galima ir naudoti geležies. Norėdami tai padaryti, padengti duris su storu audiniu ir išlyginti. Tinka tvarka ir specialios plaukų džiovintuvas, naudojamas statyboje. Tačiau dirbti su jais užtruks daug ilgiau.

Antras žingsnis. Norėdami išlyginkite paviršių nuėmus dažus, būtina smėlio. Šiam tikslui yra specialus malūnėlis, tačiau tai mažai tikėtina, kad bus kiekvienoje rankoje. Todėl geriau naudoti paprastą švitriniu popieriumi. Ir pradėti yra vaikščioti pro duris su dideliu grūdų švitrinis popierius, ir tada (didesnio lygumo) ir naudoti smulkiagrūdžio.

Patarimas! Paviršius yra lygus ir be žalos smėlio ji turėtų būti išilgai plauko kryptimi.

Trečias žingsnis. Gauti Shpatlevanie, iš anksto išvalymo durelės dulkių ir riebalų su tirpikliu. Jei ant paviršiaus yra matomų pažeidimo požymių (įlenkimų, traškučiai), tai geriau zashpatlevat atskirai.

Kai glaistas išdžiūsta, durys turi būti daugiau šlifavimo laiką. Atminkite, kad šlifavimas ir Shpatlevanie – tai yra svarbiausi etapai vidaus durys restauravimo savo rankose. Iš šių darbų priklauso nuo to, kaip gerai dažai pateks.

Ketvirtas žingsnis. Belieka tik padaryti reprezentatyvi išvaizda duris su dažų ar lako. Dėl spalvos yra patogiau naudoti purškimo butelį. Tačiau namuose, kai kambarys yra prastai vėdinamos, tai geriausia naudoti teptuką.

Kaip atnaujinti seną duris iš MDF?

Atkurti MDF duris dviem būdais.

Procesas pirmosios. Padaryti duris iš MDF “nauja” yra įmanoma tuo pačiu būdu, kaip ir medienos. Yra tik keletas reikšmingų skirtumų. Pirma, ši medžiaga yra MDF nepriima aukštai temperatūrai, todėl vietoj lituokliu turi būti naudojamas (bet su juo reikia atsargiai dirbti). Antra, smėlio paviršius gali būti tik smulkiagrūdžio švitrinis popierius, kaip tai gali pažeisti paviršių. Ir, trečia, papuošti drožlių plokštės gali ne tik dažų ir lako, duris, bet ir visos iš juostelių su įspaustu modelio rūšių.

Metodas du. Jūs galite “apgauti” akis ir padaryti MDF medžio masyvo. Norėdami tai padaryti, jums reikia “paslėpti” senas duris pagal fanera sluoksniu. Darbas su lukštu nėra taip sudėtinga, kaip ji yra priklijuota naudojant geležies. Svarbiausia – naudoti geležies švelniai, kad nedeginti medžiagą. Kai , kai durys yra įterptas fanera, būtina dažyti dėmę, tada lakuoti.

Prieš atkuriant seną duris, ir galvoti apie naujas dalykas prie durų rėmo, nes durys pakabinti atnaujintą informaciją apie senojo kilpos ir aprūpinti savo senas rankenas būtų šventvagiška.

Kaip matote, net renovuotame kambaryje, nebūtina pirkti naujų duris. Gali būti tik šiek tiek “redaguoti” senosios.

Šaltiniai nuotraukomis: ae-project.com, mbtm.ru, build-chemi.ru, muratordom.com.ua, remont100sovetov.ru, ogodom.ru, mettes.ru, dk-doorz.ru.

Comments are closed.