Slidinėjimo kurortai Norvegijoje: aprašymas ir atsiliepimai

Slidinėjimo kurortai Norvegijoje sąmoningai laikomi vienais iš visoje Skandinavijoje geriausias. Per pastarąjį dešimtmetį, čia vis rašo rusų turistų, kurie traukia į sporto. Ekspertai teigia, kad šalis suteikia puikią paslaugų lygį ir gana nebrangiai, ir gerai aprūpintus maršrutus, įvairių gerų savybių.

Neginčijamas privalumas apsėsti slidinėjimo kurortuose Norvegijoje, yra kompaktiškas. Turistai neturi laiko gauti į į kalnų viršūnes liftai. Taip pat čia yra visos sąlygos šeimos atostogoms – iš kelionių programų ir infrastruktūros įvairovė. Šie kurortai yra skirta specialistams ir žmonėms tik pradeda lėktuvo bilietai užsiimti slidinėjimas. Su aukščiausių taškų takai siūlo gražus panorama ledynai, fiordai, viršūnių.

Tie, kurie traukia Norvegija, slidinėjimo kurortuose galima aplankyti nuo spalio iki gegužės mėn. Slidinėjimas čia derinamas su daug ekskursijų programas. Vaikams Kurorte taip pat siūlo pramogų aikštelė.

Pasirinkus kaip Trysil vietą, galite būti tikri, kad yra geras laikas kaip Avid slidinėjimo gerbėjų ir naujokai panašūs. Trails Resort skirta įvairių lygių mokymo. Čia yra įrengtos sniego parkų, čiuožykla. Trysil yra žinoma ir dėl to, kad, kaip poilsio vieta dažnai skrydžiai į berlyną pasirenka garsus lenktynininkas M. Schumacheris.

Skambinimas žinomų slidinėjimo kurortų Norvegijoje, verta prisiminti ir Hemsedal. Jis garsėja pirmoje vietoje, kad pasaulio varžybos čia vyks didžiojo slalomo. Takai yra gerai apšviesta ir tinka rodyti bet kuriuo metu. Yra sąlygos vaikų poilsiui. Hemsedal yra 7 trasos vaikams, ir taip pat yra įrengta pramogų parkas, kur jauni slidininkai mokosi važinėti kartu su žaidimu.

Geilo sezonas prasideda lapkritį ir tęsiasi beveik iki balandžio pabaigos. Trys dideli Snowpark įrengta šuolių skrydžiai į stokholmą ir bėgiais, pritraukti turistus iš viso pasaulio. Vaikai gali mokytis ne tik slidinėti, bet užkariauti rogučių trasą, dalyvauti ieškant “lobių”, taip pat daug kitų atrakcionų.

Slidinėjimo kurortai kiekvienais metais Norvegijoje pritraukti turistus su pomėgių įvairovė. Galų gale, yra sąlygos jaukioje šeimos atostogoms ar aktyviam laisvalaikiui. Šios vietos yra ideali tiems, kurie tik pradeda slidinėti, ir tiems, kurie jau gerai tai pavyko. Šiuolaikinės išvystyta infrastruktūra suteikia visas maloniai viešnagei patogumai.

Keliaudami slidinėjimo kurortų Norvegija yra santykinai nebrangūs, todėl prieinama turistų balsų dauguma. Įvairios ekskursijos, įskaitant kelionių fiordas kelionę į Bergenas, jūrų žvejybos klasių, nebus nuobodu.

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *