Srieginiai gaminiai savo rankomis

Jūs tikriausiai matė tie žibintai pagaminti iš siūlų dizainerio parduotuvėse. Patikėkite, tai nėra būtina mokėti už juos! Jūs galite lengvai padaryti tokį grožį ant jų pačių. Net vaikas bus susidoroti su trenksmu šią paprastą užduotį.

Ką jums reikia?

Kad siūlais kamuoliukus su savo rankas, parengti kamuolys, balionai, ir PVA klijai (į plastikinį butelį). Žirklės ir adata, ko gero, turi namus visiems. Kaip matote, praleisti labai, labai kuklus. Atkreipkite dėmesį, kad sriegis pakartoti rutulio formos, todėl rinktis apvalios formos. Aukštos kokybės PVA klijai likučių ant odos, kaip taisyklė, nepalieka, kad drąsiai suvokia amatus iš verpalų su savo rankas bet kokios spalvos.

Kaip tai padaryti?

Išpūsti balioną į tinkamo dydžio, gerai ją išspręsti. Jei jis yra, brėžiniai, ji yra geriausia pašalinti kamuolį, kaip nuotraukos yra paprastai – yra papildomas sluoksnis iš gumos, todėl paviršius netolygiai.

Sriegis – adata ir be apgailestauju Pierce stiklainis PVA klijais. Siūlelis pro butelio ir taip artimųjų klijai be papildomų pastangų. Adata atidėtos ir pradėti atsitiktinai vėjo sriegį ant balionu, kaip jei ji buvo pagrindinis kamuoliukas. Stenkitės išlaikyti storis buvo vienodas, neleidžia giją. Ar tai taip ilgai, kaip jūs nemanė, kad lempa su jūsų rankose ateitis sriegis pasiruošę. Nepersistenkite – palikti tarp siūlų spragas, per kurį pateks šviesą nuo lemputės.

Dabar tegul kamuoliuko sausas. Norėdami tai padaryti naktį, padėkite jį ant plastikinio maišelio aukšte. Atminkite, nei ant popieriaus, nei ant plikos grindys ypač įdėti savo amatus neįmanoma, kaip ir pirmuoju atveju, jis liks popieriaus skiautelių, o antrasis – turėtų būti palikta savaime. Tik po to, kai įsitikinkite, kad kamuolys yra visiškai sausas, galite atsikratyti priešininką. Variantas yra paprastas – perverti jį su adata ir išeiti iš kokono. Jei neturite kito kamuolio, bet vis tiek norite praktikuoti, tada tiesiog defliacijos ją ir švelniai ištraukite.

Jei norite naudoti kamuolį kaip nepriklausomu dekoratyvinis elementas, tada padaryti skylę kuo mažesnis. Jei jūsų tikslas yra padaryti atspalvio siūlais su savo rankas natūra, tada palikti angą, į kurią nuskaityti per lemputę.

Kaip naudotis?

Dekoratyviniai kamuoliukai gali būti bet kurioje vietoje: ant stalo, komoda, net ant grindų, jei jie yra įspūdingo dydžio. Na, jie atrodys ant medžio kaip ornamentu. Leiskite jiems atrodo gerai patys, bet papildomo aiškinimosi kamuoliukai siūlų negali pakenkti. Ši tradicija gali būti kaspinai, cirkonio, kaspinai …

Jei jūsų planai – liustra pagamintas iš siūlų su savo rankas, tada jūs vis dar reikia jos globėjas ir šviesos. Kitas patarimas gerbėjai originalių įranga: sukurti daugiau kamuolio thread negali būti padegti karštą lemputės.


Produktų mūsų kataloge:

Šaltiniai nuotraukomis: aqwarel.com, toogeza.com, s-rebenkom.ru, newyear.photo-jobbing.ru, womens-club.su, funarchmodeling.ru.

Comments are closed.