Stilingi patarimai: kaip gražiai supakuoti dovanas ir padaryti lanką savo rankomis?

Nuotrauka: ties žemėlapiai ir “” prašymą

Renkantis dovaną, pirmas dalykas, kurį mes galvojame apie jo turinį. Tačiau tai ne tik svarbus, bet ir eksterjero dizainas: nes ji yra įvynioti, kaip pamenate, pirmasis įspūdis. Mes jau papasakojo, kaip jūs galite pasirūpinti langelį ir supakuokite į kraft popieriaus dovana. Tačiau šiame straipsnyje rasite daugiau praktinių patarimų, kaip pakuoti dovaną į vyniojamasis popierius, nesvarbu, ar jis yra apvalios arba stačiakampio formos. Jūs taip pat sužinoti, kaip susieti kaspinu ant dovanų, kad ji atrodo tikrai stilingas. Na, toliau!Kaip pakuoti dovaną stačiakampio arba kvadrato: žingsnis po žingsnio instrukcijas su nuotraukomis

Jums reikės:

 • iš vyniojamasis popierius lapas (pasirinkti popieriaus sandariai, jei jūs neturite žinoti, kaip supakuoti dovaną į vyniojimo popierių be dėžutės);
 • kai dekoratyvinės juostelės;
 • aštrių žirklės;
 • lipni juosta (dvipusis reikalinga);
 • Ruletė.

Tiesą sakant, kvadratinės supakuota dovana – pats paprasčiausias šio meno. Pirma, jums reikia nustatyti, kaip reikalaujama daug vyniojamasis popierius. Norėdami tai padaryti, iškirpti šabloną stačiakampį ar kvadratą (priklausomai nuo jūsų dovana formos). Norėdami sužinoti plotį, langelis turi būti matuojamas su juostele aplink perimetrą. Būtinai įtraukti į maždaug trijų centimetrų hem. Net lengviau mokytis stačiakampio ilgis: tai yra du kartus savo dovana aukštis.


Patarimas pradedantiesiems!
Jei pakuoti dovaną pirmą kartą, mes rekomenduojame, kad jūs praktiškai ant paprasto laikraštinio popieriaus. Taigi jūs galėsite nustatyti tinkamą dydį teisę.


Darbo pradžia:

Taigi, mūsų kvadratinių šablonas su norimo dydžio galutinis. Dabar įdėti jį į vyniojimo popierių kartu su dovana, kaip nuotraukoje centre. Švelniai vingiu į dešinę arba kairę kraštą maždaug vieno centimetro ir įterptas sulenkti mažą gabalėlį dvipusis juosta.

Turėkite omenyje, kad dėžutė su dovana turėtų būti suvynioti gana sandariai, todėl nedvejodami pašalinti plėvelę nuo lipnios juostos ir klijai sulankstytą popieriaus kraštą į dabartį.


Kalbant apie popieriaus viršų, jis turi būti sulenkta taip, kaip matote žemiau pateiktame paveikslėlyje. Iki dėžutės pabaigoje presai popierius yra labai įtemptas. Šoninės dalys yra taip pat išlenktas ir presuotų sandariai. Inkaro efektą su juosta. Pakartokite šį procesą, iš kitos pusės. Cool dovana pakavimo pasiruošę! Beje, jei jūs neturite žinoti, kaip supakuoti knygą kaip dovaną, ši nuotrauka vadovas taip pat padės jums – principas panašus į paketą.

Garnyrai su tokia dovana, galite greitai ir paprastai. Iškirpti iš popieriaus juostelę nuo kitu aikštelėje (svarbu juostelės yra gerai dera spalvos su pirminės pakuotės popieriaus). Dėžutės tvarkingai suvynioti juostelę, ir baigiasi su dovana pusėje klijuojamos naudojant lipnią juostą. Jūs galite baigti dekoratyvinių virvelių, kaip nuotraukoje. Taip pat labai lengvai papuošti dovaną su satino kaspinėliais ir nėriniais (foto vadovas toliau) pagalba.Kaip pakuoti dovaną apvalios arba ovalios: žingsnis po žingsnio instrukcijas su nuotraukomis

Atrodo, kad dovana pakuoti visus savo rankas tiesiog neįmanoma! Tiesą sakant, nėra nieko sudėtinga čia. Yra gana paprastas vykdymo metodus, pabandykite tai:

 • Norėdami pradėti, išmatuoti mūsų įvynioti plotį. Norėdami tai padaryti, naudojant popieriaus padengti dovanų dėžutė ir nutraukė perteklių.
 • Kai jis yra nustatomas pagal aukščio, pločio, apibrėžti – išmatuoti dangčio ir apačioje spindulys. Jūs taip pat reikia dėžutės aukštį (žr instrukcijas).
 • Dabar mes vieta Visi mūsų dovaną ant rudos popieriaus lapo griežtai pagal ženklus. Švelniai įvyniojimas kraštą ir klijai plėvelės sluoksnių ir mažą juostelę užleidimo viduryje.
 • Siekiant atkreipti viršuje ir apačioje iš dėžutės reikia būti kantriems šiek tiek ilgiau. Gerkite po vieną kraštą ir spaudžia jį prie dangtelio viduryje. Turime judėti pagal laikrodžio rodyklę, švelniai įlaipinami į vyniojimo popierių centrą. Taigi, mes turime sukurti raukšlės daug. Kad būtų patogiau, galite lengvai nustatyti rezultatą su skaidriu lipnia juosta.
 • Kuo greičiau surinkimas ant dugno danga ir dovana bus paruošta, tereikia papuošti juos per vidurį. Jei laiko neleidžia elegantiškas dekoro, galite tiesiog iškirpti nedidelį ratą vyniojamasis popierius, įklijuokite jį ant dėžutės į tinkamą vietą, o viršuje su dvipuse juosta pagalba pridėti mielas lanką. Priimta! Beje, tik taip galite pakuoti arbatą kaip dovana, nes dauguma dovanų pakavimo šio produkto yra apvalios formos.

Apdailos darbus: kaip kaklaraištis kaspinu ant dovanos?

Galimybes, kaip padaryti juostele lankas dovana labai daug, ir dauguma jų yra labai paprasta. Parinkta, priklausomai nuo formos ir stiliaus jūsų dovana:

 • klasikinis dovana lankas. Iš storo popieriaus padaryti keletą juostelių, kurių plotis ne didesnis kaip penkiolika centimetrų. Kiekvienas juostelės yra sulenkta per pusę, kaip nuotraukoje žemiau. Visi juostos yra iškeliamos į centrą ir vyksta kartu siūti.


Išsamus procesas aprašytas vaizdo:

 • šviesus lankas . Mėlynos popieriaus lapo iškirpti vieną centimetrą plačias juostas. Visos šios juostos reikia aštuoni, o ilgis turi būti ne mažesnis kaip dvidešimt penkių centimetrų. Tas pats dalykas mes su popieriaus rožinė spalva, bet juostelės ilgis turi būti maždaug dvidešimt du centimetrus. Trečiasis spalva – žalia ir juostos palei devyniolika centimetrų ilgio. Juostos yra sujungti vienas su kitu, kaip aprašytas žemiau ir tuo apskritimo centrą papuoštas, arba mygtukų monetos. Spalvos, žinoma, bus iki jums: siūlome atitikimo sultingas geras pasirinkimas. Taigi stilingas galima pakuoti kūdikio dovaną.

 • tvarkingas “lėlių” lankas . Norėdami tai padaryti, jums reikės lankas modelį: mūsų versija yra parodyta žemiau, galite tiesiog atsispausdinti jį. Visos dalys yra kruopščiai iškirpti šabloną ir perkelti į storo popieriaus spalvą jums reikia. Klijai, kaip parodyta nuotraukoje, ir stulbinantis grožis lankas yra pasirengusi!

Paimkite kitą į tris nuotraukas instrukcijas išvaizdą: čia kaip padaryti nuostabų lanką, paprastą lanką juostelės ir laivapriekio akordeonu. Mėgaukitės savo darbą, būti įkvėptas!

Įkvėpimo, žiūrėti kai kurie vaizdo įrašus apie tai, kaip pakuoti stačiakampio dovaną, net jei jūs neturite pakankamai vyniojamasis popierius. Be to, jums gali būti įdomu, kaip supakuoti dovaną su audiniu.

Ar turite kokių nors idėjų, kaip pakuoti originalią dovaną? Dalytis su mūsų skaitytojams pagal šį straipsnį komentarus!

Jei jūs ieškote stilingo dovana savo artimuosius, esate laukiami mūsų kataloge, mes žinome, dešimtys geriausių apdailos parduotuvių Minske.


Straipsniai, kurie yra panašūs į temą:

Kaip padaryti saldainių krūva savo rankomis?

Papuoškite butelis su savo rankas

Padaryti pati kreida lentą? Lengva!

Comments are closed.