Šveicarijoje bus Rusijos Kaimo karaliai

Akcininkai korporacija MIRAX Group planuoja statyti prabangus viešbutis Šveicarijoje. Petersburg verslininkai įgis žemę Alpėse, iš maždaug 9 ha plotą. Dideliame aukštyje platformos pastatytas slidinėjimo kurortas su prabangių viešbučių ir išskirtinių vilos, apartamentai. Projekto Le Village Karaliaus (Royal Village), kompanija pademonstravo nekilnojamojo turto Kanuose MIPIM-2008.

Investicijos į projektą gali pasiekti 350-400.000.000 Šveicarijos frankų (400-450.000.000 JAV dolerių). Penkių žvaigždučių poilsio kompleksas lektuvu bilietai i danija plotas 95 tūkstančių kvadratinių metrų. metrų remsis šiais metais. Kompleksas susideda iš trijų zonų architektūros vienybę: aukštybinių gyvenamųjų pastatų, viešbučių kambariai ir 500-550 apie 40 individualių vasarnamiai tvarka. Statybas planuojama pradėti akcininkų nuosavybė, ir tik ateityje turi būti perkeltos į bendrovės balansą.

Kaip direktorių Mirax Group Maxim Temnikov valdybos narys, Šveicarijos Alpėse lektuvo bilietai i paryziu kompleksas bus skirtas turtingiems turistams. Gyvenimo tokiame viešbutyje kainuos apie 6000 JAV dolerių per dieną. Valdyti Šveicarijos kurortas ir viešbutis tikimasi pritraukti tarptautinį operatorių.

Pagal vadovaujantysis partneris Vladimiras Marakutsa projektą kompleksas bus keletas rūšių SPA-klinikose, teatro ir pramogų komplekse amfiteatras forma.

Objektas planuojama statyti prie 1450 metrų Aminona (apskrities Mollen), Valė lektuvu bilietai i tel aviva kantone. Sklypas įsigytas iš asmenų ir vieno juridinio skaičius gruodį pasirašė preliminarią sutartį, galutinis pasirašymas vyko sausį., – Sakė p Temnikov, kuris prižiūri projektą. Bendrovė sugebėjo pateikti savo komplekso vietinės TV projektą.

Jei projektas bus įgyvendinti, Mirax Group bus pirmasis Rusijos nekilnojamojo turto kūrėjas, kuris kaupiasi turtą Šveicarijoje. Daugumai šių veiklų nėra nauja. Ji jau turi Kambodžoje salą (jei kūrėjas pastatytas boutique viešbutis su 12 kambariai), prabangos nekilnojamojo turto JAV, Turkija, Juodkalnija, Tunisas ir Graikijoje.

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *