Šviežias oras namuose – taip pat svarbus kaip šiluma

Šviežias oras – taip svarbus dalykas

Kiekvienas gyvenamasis plotas reikalingas šviežio oro, tačiau žmonės aktyviai su jos veikla teršti išskiria drėgmę ir dujas. Įsipareigojimai patalpų užterštumas taip pat sukelia paviršiaus išskiria skirtingus lakiųjų junginių. Užterštas oras evakuoti iš patalpų ir patalpų, kurias jos turi būti įtrauktos į gryną orą, todėl bet namo ventiliacijos ar oro cirkuliacija yra pagrindinis būtinybė.

Kaip pastebėjo Kauno prabangus apartamentai valdybos narys, renovuojant namą ar keičiant langus, mes dažnai pamiršome apie ventiliaciją. Mūsų tikslas yra išsaugoti šilumos energiją ir padaryti patogus namo, bet ignoruojami pagrindiniai reikalavimai erdvės ventiliacijai, yra visiškai nepriimtina.

“Nepakankamo vėdinimo pasekmes jaučia visi. Visų pirma, todėl, kad žmonės patalpų oro nebus gardus. Antra, dėl to, kad pastatas problemātiskākajās vietas, kampus, langų dėžės ir stiklo kraštai bus padidintas kondensacijos riziką, o tai savo ruožtu prisidėti prie pelėsių atsiradimo ant sienų”, paaiškina specialistas.

Gal prasta ventiliacija patalpose kaltinti tuos, kurie turėjo dirbti, siltināja pastatus ir pakeitė langus. Taip, tiesa, jie buvo tie, kurie uždarė būstui sienų ir langų skirtumą, tačiau bendras ar remonto darbus sąraše buvo įtraukta dalyje – ventiliacija? Jei ne, tai tuoj pat tai padaryti ir rūpintis oro būsto ir toliau turėtų būti švari. Galų gale, kaip primena REHAU agentas, šviežias oras buto yra tokia pat svarbi, kaip šiluma!

Nors nėra išspręstas vėdinimo klausimą, vėdinamoje patalpoje taip:

Visi nauji butai šalia Kauno pilies turi ne dirbtinio ventiliavimo sistemą. Tai geriausis budasa greitai ventiliacijai. Tuo pačiu metu pagal atidarymo visus langus ir duris, yra projektas tik nuo dviejų iki keturių minučių, kad visiškai atnaujinti orą gyvenamuosiuose rajonuose statinio elementų šiuo metu negali atvėsti. Tai yra veiksmingas ventiliacija būdas, kad sumažina energijos nuostolius ir taupo šildymo kaštus, lyginant su ilgalaikiu ventiliacija su pusatvertu langa.

Nepamirškite pasukti radiatorius vėdinimo reguliavimo metu.

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *