“Truerent Auto” automobilių nuomos paslaugos

Automobilių nuoma TruerentAuto yra vienas iš pagrindinių veiklos krypčių. Kaip sausumos transporto lizingo bendrovė buvo įkurta 2008 metais, lapkričio mėn. ir nuo tada išgyveno spartų vystymąsi, dabar tampa vienu iš pirmaujančių automobilių nuomos bendrovių Lietuvos.

Rinkos bendrovė yra pripažinta kaip prekės ženklo “Truerent Auto” žemiau kurios taip pat yra “Truerent Auto”, kuris tiesiogiai kalbama apie automobilių nuomos ir keleivių vežimo šalies viduje ir tarptautiniu mastu. Truerent Auto Service portfelis apima nuomą autobusų (10-72 vietų), mikroautobusų, motociklų, VIP automobilius (Volvo XC90, Jaguar XKR, Audi Q7 ir Maserati Quattroporte) lengvąjį automobilį įskaitant sunkiuosius statybinė įranga nuoma. įmonės teikiamas ne tik Vilniuje, bet ir Lietuvos, Europoje ir NVS teritorijoje transporto paslaugos. Bendrovė yra svarbi visiems pirkėjams, kurie nori naudoti automobilių nuomos ar transportavimo paslaugas, todėl yra ypač skirtas nuolaidas ir ilgalaikės plėtros tinklų.

Jei esate verslo asmuo ar automobilis jums reikia vestuves, vakarėlį ar kelionę, tada tikrai taip pat rasite draugiškas, kompetentingi ir patyrę vairuotojai kuris nuves jus ten, kur norite. Be to, jei jus domina iltermiņa automobilis, vairuotojas turės geriausius sekti prisijungę abu čia Lietuvoje, taip pat keliaujant į Alpes slidinėti. Jūs bet svarbu ne tik, kaip automobilis yra saugus, bet taip pat, kaip bendraujantis ir draugiškas yra vairuotojas?

Vienas iš labiausiai pageidaujamų paslaugų įmonėms ir užsienio turistų turime skirtingų tipų pervedimų. Populiariausias perdavimo, žinoma, iš oro uosto – centras – oro uostas, tačiau ji taip pat yra prieinami pervedimų tarp miestų įvairovę, todėl jūs turite laiko laiko susitikimui, keltu ar lėktuvu. Ar ne gerai, kad kas nors aš galiu pasitikėti ir kurie padeda planuoti savo laiką?

Nuo savo konkurentų truerentauto.lt skiriasi ne tik įvairių sausumos transporto priemonių, bet taip pat su paslaugų ir kainų kokybę. Apie tai pamatysite, jeigu jums bus susipažinti su daugelio automobilių nuomos ir transporto paslaugų konkurse, kuriame nugalėtojas yra būtent TruerentAuto nuoma, nes jos gebėjimą siūlome: platų asortimentą, konkurencingas kainas ir gerą reputaciją.

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *