Turizmo kurie jų Seismologija

20 Bal kanalo ORT buvo pasakojimas apie artėjančią žemės drebėjimo jėga Krasnodar Krai 9 taškai. Ši išvada buvo paremta duomenimis, siekiant padidinti purvo vulkanų šioje srityje temryukskeye numatyta geologai. Turistai nebuvo lėtai reaguoti į šią naujieną: keturi kambariai atšauktų Lanta penkių nesėkmių tuo sanatorijų Orient yra atšaukiamas ir kitose įmonėse. Sočyje poilsio kompleksas wizzair Dagomys apie 20 gedimų išsiuntė Maskva kelionių agentūras. Nuo balandžio 24 buvome apie 150 paraiškų Pagalvokite klientų trečioji neateis., – Sakė pardavimų Dagomys Meilė Kochikyan vadovas.

Prezidentas Orient Anatolijus Gusevas pažymėti gerokai sumažės paklausa atostogas Sočyje. Iš patirties, piko Gali pardavimai vidaus turizmo rinkos paprastai tenka pastaruosius dešimt dienų balandžio, – sako p Gusevas – Gaila, kad airbaltic.com nepagrįstai televizijos programa klaidinami šimtus rusai.

Skyrius Orient žino, ką jis sako. Kaip paaiškėjo, prieš pradėdami turizmą Anatolijus Gusevas dirbo Fizikos institute Earth (IPE), kur studijavo… prognozes žemės drebėjimus. Pasak jo, tikrai labai sunku prognozuoti žemės drebėjimas, ir tik iki rezultatą – dar labiau. Po nelemtą naujienos išleidimo ORT, p Gusevas vadinamas IPE buvusių kolegų. Pasak jo Dr Viktoras Morgounov, seisminis emirates.com fone Krasnodaro Teritorijų ramus. Kalbant apie purvo ugnikalniai, seisminis aktyvumas savo prognozes nėra pastatytas, geologai ir neturi jokio ryšio su seisminių turėti.

Vakar, daugelis kelionių agentūrų gavo oficialų pranešimą iš Sočis meras Leonidas Mostovoy, kuriame teigiama, kad televizijos programa yra nesąžiningos konkurencijos pavyzdys ir siekia diskredituoti didžiausios Rusijos kurortas. Pagal seisminės stoties galvos Sočis A. Hantaeva informacija transliuojama ORT, moksliniu požiūriu yra nepagrįsta.

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *