Veiksmų Aeroflot Turizm.Ru

Paskelbtas bilietas prekyba Aeroflot! BRV laikotarpis 15-21 metų gruodžio svetainės TURIZM.RU avibilety Galite pirkti nuolaida vidaus ir tarptautinių skrydžių Aeroflot. BrMezhdu Maskvos ir Rusijos miestai (į abi puses kaina, visi mokesčiai ir rinkliavos imtinai): Br-Volgogradas, Krasnodaras, Samara, Ufa, Sankt Peterburgas, Sočis, Anapa, Mineraliniai vandenys, Kaliningradas – nuo 3400 rub.br-Tyumen – 4400 rub.br-Astrachanės, Jekaterinburgas, Permė – nuo 5400 rublių. Br-Barnaulas, Irkutskas, Novosibirskas, Omskas, Kemerovo, Nizhnevartovsk – 6400 rub.

Vladivostokas – Maskva rub.brOt 13400 iš užsienio, ir atvirkščiai (į abi puses kaina, visi mokesčiai ir rinkliavos, itrauktos!): Br-Briuselis , Ženeva, Kopenhaga, Helsinkis, Oslas, Stokholmas, Berlynas, Diuseldorfas, Frankfurtas, Miunchenas, Hamburgas, Budapeštas, Varšuva, Zagrebas, Stambulas, Bukareštas, Madridas, Roma, Milanas, Venecija, Viena, Amsterdamas, Belgradas – nuo šiandien palyginti pigius bilietus į Tenerifę galima saite flymaster.lt/ispanija/tenerife.php 232 $

– Londonas, Nica – nuo 232 $

-Rygos, Kijevo – nuo 182 $

-Damaskas, Beirutas, Kairas, Teheranas – nuo $ 232

Dubay – nuo $ 282

Pekin, Šanchajus, Mumbajus, Ulan Batoras – nuo $ 382

Gonkong, Seulas Tokijas – nuo $ 452

Baku, Jerevanas, Tbilisis – nuo $ 202

Bishkek Taškentas – nuo $ 282

Nyu York, Torontas – nuo $ 422

Tarify skirtas transporto pirmyn ir atgal (kiekis atvykimo ir išvykimo mišriai leidžiama vienoje šalyje , pavyzdžiui: Maskva – Paryžius – Parduodamas žemės sklypas – Nica – Maskva). Kelionė iš Rusijos gali dabar surasti lėktuvo bilietus į Stavangerį galima internete flymaster.lt/norvegija/stavangeris.php būti pradėtas per 9 sausis-18 kovas. Maksimalus buvimo paskirties vietoje – 1 mėnesį, mažiausias – kitą sekmadienį taisyklė. Bilietas turi būti išduotas ne vėliau kaip per 24 valandas nuo užsakymo. Jei vežimas apima daugiau nei du segmentus (pvz., Sankt Peterburgas – Maskva – Torontas ir atgal), norma yra apibrėžiama kaip kiekvieno segmento marshruta.brMladentsy kainų suma su 2 metų šiandien palyginti bilietus į Hurgadą patogu internetu http://flymaster.lt/egiptas/hurgada.php ne užima atskirą vietą nuo Rusijos keliauti nemokamai tarptautinėse segmentus 90% nuolaida. Nuolaida vaikams nuo 2 iki 12 metų nėra предоставляется.brСпецпредложение negalioja skrydžiams į Europą atostogauti apie kovo 8: Negalima rezervuoti segmentus Maskva – Europos miestų tarp 3 ir 6 dalis kovo ir pirmyn tarp kovo 8 ir 10 d. Rezervacijos turi būti padaryta L klasės (ekonominės klasės), suteikiant 50% premijos mylių programos dažnai skraidančiojo Aeroflot premija. Nukreipimas ar grąžinamoji išmoka yra neleidžiami. skrydžiai, denominuotos JAV doleriais, parduota apie 33 rublius į JAV dolerio kursą.

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *