Vestuvių kvietimai: mes gaminame korteles savo rankomis

Kad kvietimai vestuvių svečiams sukurti per pirmąjį įspūdį apie būsimą pergalę. Jaunavedžiai skiriame ypatingą dėmesį į šio elemento: jis turi atitikti bendrą stilių vestuvių, harmonijoje su saldainių dėžutės ir kitų smulkių daiktų. Jums nereikia nerimauti: vestuvių pramonė šiandien siūlo daugybę gatavų korteles. Na, jūs norite valgyti kažką išskirtinio, tada padaryti vestuvių kvietimai ranka. Jei bandysite ir įdėti sielą, originalumą, neįprastą metodą ir, žinoma, jausmų nuoširdumas bus prisimenamas ilgai svečiams. Ir mes jums parodysime, kaip padaryti atvirute, ir kaip svarbu jos žodžiai užpildyti.

Tekstai vestuvių kvietimai

 • Didžiosios svarbą kvietimo tekstą pjesių. Jis turėtų būti harmonijoje su bendra koncepcija korteles. Be to, jokios žalos atkreipti dėmesį į dizainą.
 • Gydymą. Tai pradžia bet siųsti žinutę, ir jūsų vestuvių yra ne išimtis. Nurodykite svečiams vardai yra forma, kaip jūs juos vadinate kasdieniame gyvenime.
 • Tekstas kvietimą. Jis gali būti komiška, in poetinės formos oficiali – čia jis yra tik jūsų vaizduotė.
 • Sukūrimo data ir laikas švęsti.
 • Vieta vestuvių ir patalpos iškilmingiems pietums.
 • Nuotakos ir jaunikio pavardės.
 • Atvykimo į vestuvių ceremoniją (neprivaloma) vieta.

Mes esame labai laimingi: mūsų širdys surado laimę vienas kito!
Liepos 5, 2017 m nusprendėme tapti vyras ir žmona!
Egor Gerbiamas Nataša!
Mums bus malonu, jei jūs pasidalinti su mumis šį laimės!
Mūsų sąjunga, mes nusprendėme surengti kartu su _____ (metrikacijos įstaigoje, įveskite adresą ir laiko).
Švęskite šis renginys bus _________ (e). Pradedant nuo ____ (laikas).

Mums bus be galo laimingi, jei jūs mus paremti šią svarbią dieną – mūsų laiminga šeima steigimą.

Anastasija ir Aleksandras

Vestuvių kvietimas su humoru

Neišvengiama įvyko – mes nusprendėme pasukti savo šeimos lizdą! Ir žvaigždės padėjo pasirinkti puiki diena šeimos – 2017 liepos 12!
Mums bus be galo laimingas, kad pasitelkti savo paramą ir pasidalinti su jumis džiaugsmingą emocijas dienos.
Gerbiamieji, šeima, neįkainojamas!
Būkite su neįtikėtinai svarbią dieną skaičius už mus!
Didysis ceremonija vyks rūmuose brakosocheniya metrikacijos įstaigoje (laikas adresą). Kviečiame mėgautis atostogas, kuris prasideda (kada ir kur). Tęsinys atostogų gali būti visiškai nenuspėjamas, ir viskas priklauso nuo jūsų nuotaikos!

Svetlana Jurijus

Taigi, tik tokiu gražių kvietimu, turime:

tekstūruotos popieriaus A3 norimą spalvą;

Satino juosta plotis 1 centimetre;

dvipuse juosta;

Kvietimai (nominalios), spausdintos ant storo popieriaus, etikečių spalva – kad atitiktų kvietimą.  

Pradėkime su tekstu. Tai svarbu. Dokumento Word pasirinkite parametrai :. Kraštovaizdžio išdėstymas lapas, 1.5cm lauko, lauko kairėje – 4 cm darant du stulpelius, o atstumas tarp jų 4 cm Labai gražūs šrifto Monotype Corsiva .. Papuoškite tekstas gali būti raštuotas angelą, pavyzdžiui. Ją galima parsisiųsti iš interneto. Įterpti paveikslėlį į MS Word ir nustatyti norimų variantų: apvynioti rėmo ir rėmo spalvos – ne.

Iškirpti. Ir lauke nuo kairiojo krašto platesnės imk – atkreipkite dėmesį į juostos plotį. Dabar mes turime daryti pamatus, kuris bus užtikrintas mūsų diržą. Už tai supjaustyti dvipusis juosta gabalas, kurio ilgis bus centimetrų virš kvietimu pora. Lazda tiksliai poseredinke balta kairiajame lauke. Visi papildomi uodegos prieš pašalinti. Pagrindas yra paruoštas – tai klijai satino kaspinu.

Juosta. Nuo būtina padaryti lankai. Galai nepamirškite apskrudinti, tada juosta nėra likviduojama. Paruošto medžiagos priėmimo lankai ir pritvirtinkite juos kvietimu.

Kvietimas vieta tekstūra popieriaus. Turi būti gražus, nugaros lauko ant popieriaus. Pjaustymo linija ženklas pieštuku ir supjaustyti. Mes atlikti šią procedūrą už kiekvieną kvietimą. Kvietimai klijuoti prie pagrindo, naudojant dvipusis juosta.

Kvietimas-Scrolls

Tokie kvietimai į vestuves rankų yra labai populiarus. Senovės Scrolls arba piratinių pranešimai, o gal ir kvietimas, dekoruoti Pasakų formos. Sunkiausia gaminti – rasti tinkamą popierių. Likusi (ir tai yra roll popieriaus į vamzdelį, ir tada susieti įdomu juosta) lengviau nei kada nors anksčiau. Jie atrodo elegantiškas ir paslaptingas.

Kvietimas į plakatų forma

Vestuvės – tai jūsų šeimos gyvenimą premjera. Pakviesti į tokį svarbų įvykį yra svarbu, kad jūs žmonėms tinkamai, ir toks originalus kvietimas į vestuves, siekiant padėti jums. Svečiai tikrai nebus praleisti šią šventę. Dėl kvietimų jums reikės:

 • kartono;
 • nuotraukos;
 • gražus užrašas , kuris primena plakatą.

Mes suformuoti užrašai ir nuotraukas ir kaupia jį grafiniu redaktoriumi. Ant voko įterpti tekstą, įdėti ten ir važiavimo kryptis į Jūsų šventei vietoje.

“Skanus”, vestuviniai kvietimai

Vestuvės šokolado arba saldainių iš nuotaka ir jaunikis būtų malonu gauti visiems. Ir padaryti įvynioti, jūs galite padaryti savo, naudojant žinių “Photoshop” šiek tiek (arba galite susisiekti su ekspertais), foto jaunavedžiai ir spalvų spausdintuvą. Padaryti saldus kvietimai organza maišeliai. Jie išdėstyti korteles ir saldumynų.

Kvietimas koliažas nuotraukų

Kvietimas į kompiuterį: meno grafinio redaktoriaus

Su specialiais kompiuterinių programų pagalba, yra labai populiarus šiandien, galite sukurti šedevrą, pavyzdžiui pridėti iki “Photoshop” nuotraukų koliažą su kvietimu žodžių į vestuves. Šiandien yra labai populiari tendencija. Padaryti gerą fotografą arba paprašykite draugo su puikia kamera, kad jums pakilo.

Iš darbo dalis gali būti paliktas specialistų – jie atliks gražiai ant jūsų kompiuterio svarbios informacijos. Eksterjeras dekoro rudenį ant savo pečių. Pavyzdžiui, jūs galite padaryti originalų voką už kvietimus.

Vintage Kvietimai: nėriniai

Toks vestuvių dekoro elementas atrodo aristocratically ir originalus. Ir tik padaryta. Apie tankus pastos atspausdinto lapo iš anksto jo kvietimu pagrindu.

Kvietimas-fejerverkai

Ji bus kerintis kvietimą ir, žinoma, prisiminė savo svečiams, tai tikrai bus labiausiai neįprastas kvietimas į vestuves. Pirkti fejerverkai parduotuvėje, ištraukite vieną giją ir rinkti visą konfeti. Mechanizmas ardyti komponentus. Užtvara mechanizmas pertvarkyti taip, kad spyruoklė įtempti dar kartą.

Paruoškite kvietimus: rašyti ant ratą datą ir laiką švęsti ir užpildyti atgal krekingo kvietimą su konfeti. Kreiptis dėl krekingo ir ant viršaus, padengti popieriumi taip, kad turinys nėra išsiliejimo.

Kvietimas balionas

Padaryti arba pirkti atviruką, ir pridėti jį prie baliono su kvietimu. Tekstas bus matoma tik tada, kai kamuolys yra išpūstas.

Technika kvietimai: Scrapbooking            

Dėl Scrapbooking, iš “trijų spalvų”, kaip popieriaus, taip pat už apdailos taisyklė.

Dėl kvietimų jums reikės:

 • Pagrindas – puikus storas popierius, kuris turi tekstūruotos paviršių;
 • dizainerio popieriaus – būtinai pažymėti, kad šis sluoksnis turi būti daug plonesnis nei pagrindai, kitaip jums be reikalo sveria kortelę;
 •  iš teksto kvietimo – ji yra atspausdinta ant dešinės arba ant kvietimu;
 • Katerių-Giljotininės – ji suteiks tiesią briauną už pjaustymą;
 • žirklės;
 • juosta;
 • juostelės ir gėlės – jos pirkti atsargų remiantis maždaug pusę metro norma vienam kvietimu.

Mes pradėsime su perdirbimo juosta. Jos įklijuokite mažą gabalėlį dvipusis juosta. Bet dizainas yra geriau naudoti Popieriniai raštinės juosta (reikia 20 metrų lipnia juosta už 30 kvietimų gamybai). Prijunkite bazė dizaino popierių ir juostą ir kaspinu susiejimas. Grožio sumažinti galus juostos įstrižai. Samu juosta gali būti visiškai klijuoti – net jei laikyti nemokamai, paprasta peteliškę sandariai: ji turi būti saugiai pritvirtintas, o ne traukti ant atviruko pusių. 

Belieka nustatyti juostos. Norėdami tai padaryti, pagal jo taškas klijais pritvirtinkite atitinkamą dekoratyvinį elementą: tai gali būti gėlė, perlas arba karoliukas. Kvietimas yra pasirengusi!

Technika kvietimai: quilling

Šis metodas apima įdomių raštų ir sudėtingų formų kūrimą. Panaudojimo už plonomis juostelėmis iš popieriaus, susukti į figūros gamybai. Norėdami gauti tokius kvietimus į vestuves su savo rankomis, jums reikės:

 • sunkioji popierius;
 • plonas popieriaus lapas – jis eis gaminti juostas;
 • linija;
 • pieštukas;
 • klijai;
 • žirklės;
 • Kanceliarinės peilis;
 • puses granulių;
 • satino juostelės.

Tai geriausia pirkti gatavą rinkinį už quilling. Šiuo atveju rezultatas bus geresnės kokybės, nes tada nebus iškirpti popieriaus juostelę. Taigi, viskas ko jums reikia yra pasirengęs, galite pradėti gaminti. Sumažinti standaus popieriaus stačiakampį, jos dydis turi būti 20 * 15 centimetrų. Sulenkti per pusę. Turėtų gauti dvigubą pagrindą, iš MDM 10 * 15 cm dydžio. Tada iškirpti stačiakampį ir vėl, šį kartą matavimo 9,5 * 14,5 cm ir pagaminti iš spalvoto popieriaus. Plonas popierius supjaustyti juostelėmis ir išstumti į ritinius, naudojant specialų įrankį, skirtą quilling. Jis veikia tik vienas galas juostelės turi būti pritvirtintas, ir iš juostelių sandariai suvyniotas ant svarstyklių. Tada laisvas kraštas laša šiek tiek klijų ir nustatyti ritinį.

Spalvotas fonas prilimpa prie balto pagrindo. Apie tai jums sustiprinti ritiniai, sudarančių figūrą. Pavyzdžiui, tai galima padaryti lapelius – bandelės šiek tiek priploti per kraštus – ir organizuoti gėlės. Skaidrus klijai, pridėti figūrą prie pagrindo, ir gėlės pridėti pusę stambių karoliukų.

Kvietimas kortelės

Jums reikės:

 • kartono;
 • žirklės;
 • linija;
 • Kanceliarinės peilis; 
 • pieštukas;
 • gręžinys su Unsharp pabaigoje;
 • karšto klijai;
 • reikalingos dekoracijos.

 

Pirma, sukurti šabloną, siekiant padaryti kvietimus ranka. Iš supjaustyti peiliu ir žirklės biuro pagrindas.

Klosčių tvarkingai dėti ženklą su srityse būsimų raukšlių pieštuku – daug geriau nerengti, ir tiesiog įdėti taškų. Padaryti lenkimo liniją, naudoti adatą ir linijos buvo plokščia, pridėti linija. Nenuimant jis lankstosi vieną popieriaus kraštą – jūs turite paruoštą vestuvių kvietimą su savo rankas. Ir sustiprinti efektą, atlikti buką daiktą raukšlės. 

Dabar, jūsų atvirukai negali pakenkti meluoti spaudimą, ilgas – bent keletą valandų. Per šį laiką, galite klijuoti apačioje kartus su karštu klijų. Jis užšąla akimirksniu, todėl geriau tepinėlis plonu sluoksniu cemento ir greitai.

O gal šis variantas be!

Papuošti klijuoti juosta iš rezervo būtų galima užgroti atviruką. Galite įklijuoti etiketę, kuri bus parodyti savo vardus, jei pageidaujama.

Nepriklausomai originalas arba gana dizainas vestuvių kvietimą pasirinksite, svarbiausia – padaryti viską, su siela!

Comments are closed.