Visi gudrūs yra paprasti: otomanas savo rankomis

Osmanų atėjo pas mus, nes tolimų laikų Prancūzijos klasicizmo, ir mūsų laikais yra gana populiarus baldų interjero dekoravimas. Tiesą sakant, produktų asortimentas yra plačiai atstovaujami mūsų rinkoje, bet dauguma – yra standartiniai pūkinės, nereikia atlikti jokio unikalumo. Mes visi norėtume būti unikalus, ir tai unikalumas sukurti tai, kas yra aplink. Jei taip būtų pageidautina turėti unikalų “Bagatelle”, unikalus baldas, tada kodėl gi ne padaryti jį savo rankomis.

Osmanų savo rankomis – tai nėra sunku. Čia svarbu sekti nurodymus ir įjungti savo vaizduotę – nes kiekvienas iš mūsų yra šiek tiek dizaineris.

Taigi, vis dar įdomu: “Kaip padaryti Osmanų su savo rankas?” Visų pirma, būtinybė yra siuvimo mašina. Taip pat bus daugiau nei siuvimo įgūdžių jūsų kompiuteryje. Tada jums reikia nuspręsti, kokia forma bus tema interjere. Tarkime, kad jūs pasirinkote apvalios formos, o tai reiškia, kad jums reikia du apskritimai tokio skersmens drožlių plokštės, kaip jūs norite, kad jūsų Osmanų, medinių barų. Iš ruošinio medžiagos poilsio – putų, audinio ir vatinas už vidaus danga, audiniai apdaila, klijai, sraigtai, smeigtukai, kabės, ir jokios žalos bus ypatinga baldai siūti.

Kaip siūti pufas ? Surinkimas drožlių ir narveliai barų su klijais ir varžtais. Svarbu: medienos gabalai ratu turėtų būti tas pats atstumas vienas nuo kito. Tarp barų erdvę užpildyti putų.

Ant apskritimo naudojant baldai siūti skintight audinys baigė rėmo. Tada imtis audinys viršuje apdaila. Supjaustyti 2 cm skersmens didesnis nei skersmens DSP ratą. Lygiagrečiai, supjaustyti putų ratą, kuris yra tokia pati, kaip DSP. Klijai putų ant rėmo.

Makštis gautą ruošinių vatinas. Priėmimo modelis per galutinį danga kamšalu išmatose (būtina šalinant kaušeliai). Marža aplink apytikriai lygus 2 cm skirtumas dėl viršutinės ir apatinės pusės -. 4 cm nuo gautų audinių transplantantų siūti dėklas. Mes įdėti jį į mūsų žybt. Unikalus dalykas yra pasirengusi savo interjerą.

Jei ši parinktis yra gamybos Pouf nebus galima padaryti, tai yra puikus sprendimas – tai Osmanų iš plastikinių butelių . Pavadinimas kalba pats už save: jums reikia daug plastikinių butelių. Kuo daugiau jūs “pakuotė”, tuo didesnė Osmanų. Vidutiniškai kūrimo Osmanų, kurio dydis dažnai tapatina su “normalus”, būtina 35-40 buteliai.

Kitos medžiagos yra taip pat paprasta, ir lengva rasti bet universalinėje parduotuvėje. Jums reikės: tankus kartono, platus juosta, porolono (gali būti sintepons), už apimantis Pouf, siūlai ir adatos mezgimo adatos audinys (galima prijungti).

Visi pasiruošę? Tada galite sukurti. Imtis visų savo butelius ir sandariai su plačiu lipnia juosta juos kartu, taip suteikiant formą, kurią norite. Patarimas: Nesuriškite visus butelius iš karto, nes dizainas bus trapi, imtis 3-5 butelius ir sujungti juos tarpusavyje, o tada visi gavo “sektorius” pritvirtinkite kartu.

Tai sukurti kamšalu išmatos taip paprasta, kad net gali parodyti vaikams metodas. Nereikia gręžti nieko arba, nei sumažinti arba sumažinti. Taigi, jūs turite plastikinių butelių dizainą. Be to, jūs turite sumažinti du apskritimai kurios skersmuo maždaug lygus viršutinio ir apatinio struktūros apskritimo skersmens. Dviejų raižyti ratas su lipnia juosta yra sujungtas su butelių.

Putų Turime sumažinti jį iš dviejų sluoksnių: viršuje ir apačioje, ir stačiakampę sklendę, kad jie eiti aplink visą struktūrą. Tada, kad duomenys, būtini nustatyti tuščią kito sluoksniuotos, ir siūti juos kartu, po to, kai priderintas prie norimo dydžio. Tada jums reikia išskirti šias dalis tiesiogiai, kad bus makštis žybt. Jie supjaustyti taip pat, siūti maišelį, įdėti dizaino, pritaikyti dydį. Žybt plastikinių butelių su savo rankas pasiruošę!

Osmanų maišelį su savo rankas

Anksčiau standartas Osmanų, kurios mes taip įpratę, bet labiausiai populiarus įvairių objekto interjero pastaraisiais metais yra Osmanų maišą. Kitu būdu, mes vadiname tokią žybt kėdė-kriaušių.

Gaminti tokią nuostabią kėdę, kuri papuoš bet kokį butą, jums reikia nemažai pastangų tiek. Medžiagos, jums reikės: aukštos kokybės audinio apdaila, vidinis audinys, užpildas giją. Taip pat naudinga įgūdžių dirbti siuvimo mašina.

Sukurti tokią pagalvėlė-Pouf, reikalingą paruošiami keturi dangtelį dalys ir dviejų šoninių ratą – už viršuje ir apačioje. Ar jums reikia modelio ir siūti keturių pusių tarpusavyje. Tada pritvirtinkite juos su viršutinės ir apatinės diapazono. Nepamirškite palikti įdaru savo pagalvę, putas ar sintetinį pamušalą atidarymą. Nesigailiu, kad užpildas sumą, todėl, kad laikui bėgant jos apimtis vis dar sumažintas. Byla siūti tuo pačiu principu ir padėkite jį ant pagalvės. Įdomu sėdynė pasiruošę!

 

Produktų mūsų kataloge:

 

Comments are closed.