Vizos Balyje ir tęsiasi likusią

Kiekvienas mano širdyje romantiškas. Kas sakė, kad įsisenėjęs bakalauro kuris nėra svajonė? Patyrę verslininkas ar kad nereikia svajoti naktį romantiškas peizažas salų ir saulėlydžių ant kranto? Ir, žinoma, beveik visi žmonės mėgsta keliauti. Įgyti didelį populiarumą atostogos nuošalioje saloje, vadinamasis “dykumos kurortai” planetos. Galų gale, rami kelionė nuo visiems, įskaitant nuo civilizacijos, suteikia realią galimybę permąstyti daugelį gyvenimo prioritetus, pažvelgti iš kitos pusės problemų, ar tam tikru laiku pamiršti apie aktualiausių problemų.

Vienas iš įspūdingiausių vietų, kurios pavergia milijonų turistų širdis yra Balis. Ekskursijos šių stebuklingų salų Indonezijoje yra pagaminti beveik kiekvieną agentūra. Ten keliautojai platus pasirinkimas viešbučių, veiklą, kalbėti wizair apie buvimo šiame žemiškame rojuje malonumų.

Ar turėtų būti viza Bali klausimas yra pagrindinis ir svarbiausias, kuris atsiranda žmonių, kurie planuoja kelionę į šią turistų Meka. Manote, kad tai išsamiai.

Vizų į Balis yra privalomas, ir ji turi gauti iki išvykimo visų NVS piliečiams, išskyrus rusus. Gyventojai Rusijos Federacijos turi tam tikrą šioje srityje lankstumą. Jie gali gauti trokštamą ženklą, prieš išvykstant ir atvykus.

Balis Visa atvykus išduodama oro uoste. Privaloma ir būtina, paso buvimas, kurių poveikis yra nutraukiama mažiausiai šešis mėnesius po kelionės pabaigos. Neabejotina atributas yra atskiras parašas paso turėtojo. Visuomenės taigi viza Bali pekinas viešnagę Indonezijos provincijoje laikotarpiui iki 30 dienų, ir jis kainuoja 25 $

Turėtų atkreipti dėmesį į savo skrydžio, kaip kartais yra incidentai: turizmo, kuris skrido į salą skaičių 1 ir rezervuoti bilietą grąža numeris vienas dažniausiai pamiršta suskaičiuoti išvykimo ir atvykimo dienas, atsižvelgiant į tik poilsio dienas. Rezultatas – daugiau nei 30 dienų, kurorto ir rasti problemų, susijusių su muitinės. Šiuo atveju yra dvi galimybės:

– Pirkti bilietus kursu: atvykimo dieną + dienų skaičius atostogų + dieną išvykimo = šiuos 30 dienų;

– Vizų pratęsimas.

Turistine viza Balio gali būti pratęstas. Kad ji labai paprasta. Norėdami tai pigus bilietai i paryziu padaryti, turistas turi atvykti į Džakarta ar Denpasar, oro uoste, kuriame už 25 $ pase turi būti tvirtinamas vizą, leidžiančią įsikūręs už 30 dienų saloje. Rezultatas yra tai, kad, be eikvoti laiko biurokratinių problemų, jūs galite mėgautis savo buvimo šioje Indonezijos Rojaus du mėnesius.

Jei keleivis nori praleisti Balyje per du mėnesius, būtina išduoti vizą socialinės Indonezijos ambasados ​​prieš išvykstant. Tačiau tai nesuteikia leidimo dirbti ar verslo veikla. Kaip taisyklė, ši viza turi būti pakviestas rėmėjas – bet Indonezijos pilietis. Viza, kuri leidžia atidaryti savo verslą ar dirbti salose, dirba. Žmonės, kurie yra sukakę 55 metų ir nori gyventi salose, gali kreiptis dėl senatvės vizos. Norėdami atidaryti, reikia turėti banko sąskaitą.

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *