Vonios įrengimas priemiesčio rajone

Iš vonios naudojimas jau seniai žinoma. Manoma, kad žmogaus kūnas vonioje nėra lengva valyti, ir yra taikomos naudingas “garo” perdirbimo, kuris lėmė per prakaitavimas kūno atsikrato toksinų ir nešvarumų. Žiūrint vonios pagerina imuninę sistemą ir suteikia gerą sveikatą. Ir jei kambaryje yra kažkur už miesto, šalia miško ar ežero, tai ne tik priemonė valyti ir grūdinimas, bet taip pat puiki vieta atostogoms.

Jei atostogų į savo skonį, visada galite sukurti savo pirtis šalyje.

Prieš statant reikia pasirinkti svetainę ir atsižvelgti į tokius prašymus:

– paviršiaus plotas “pagal vonioje” turėtų būti lygus ir išvengti panašių šulinių, rezervuarų ir nuolydis, kaip tai gali sukelti susilieja pagrindą;

– arti kitų objektų negalima pastatyti, optimalus atstumas – 5-10 metrų.

Statybos vonia šalyje galima suskirstyti į keletą etapų:

– pasirinkimas medžiaga pastato;

– klojant pamatą;

– Prisijungti sienomis, stogu;

– Montavimas lubų ir grindų; krosnis mūro;

– įrengimas Langų ir durų;

– interjero vonios.

Vonios šalyje su savo rankas gali būti pagamintas iš spygliuočių medžių (eglės ir pušies), taip pat ąžuolo, liepų ir maumedžio. Tai šios veislės turi reikiamus termoizoliacines savybes. Naudojamas tik tam tikrą sausumas vidurinės kamieno, be tuštumų, dėmių derva ėduonis arba vabzdžių.

Dachnye pirtys statomi ant diržo arba stovo pagrindo. Pirmuoju atveju pagrindas yra nuolatinis perimetro sienelę struktūros, antroje – atskiras-paramos ramsčių.

Medžiaga naudojama pamatų skiriasi: Mūrinis, skalda betono, betono, gelžbetonio, akmens, šiluminės izoliacinės medžiagos.

Pagrindinis reikalavimas sienos – puiki šilumos izoliacija, kitaip kambarys bus ilgai sušilti ir greitai atvėsti. Jei nuspręsite statyti iš rąstų, jie dedami ant perimetro, taip pat supjaustytas plaktukas skudurų arba sausa samanų. Tarpusavyje rąstai nutiesti specialų antspaudą.

Stogas yra sukonstruotas dėl bendrųjų principų, ir apima nešantį (palaikymas) dalis, hidroizoliacijos ir dangos medžiagą.

Į vonią grindys yra moliniai ir mediniai, molio ir betono. Betono ir akmens grindys, yra daug ilgesnis, tačiau yra laikoma šalta, todėl jie nustato lentos ar sukrauti mediniai laiptai.

Tinkamiausias aukštis vonioje lubų – 2 metrų ar šiek tiek daugiau, kuris užtikrina greitus šildymo įrenginius ir gerą oro cirkuliaciją. Į skrynelė kambarį lubų aukštis gali būti bet tol, kol ji buvo patogu pakeisti. Pagrindinis elementas yra bet vonia krosnelė. Garo kambario yra geriausia davė krosnis šildytuvą, krosnis turėtų būti pageidautina rūbinėje – tada labiausiai garo yra grynas.

Garo technologija atšilimas

Norėdami vonia buvo šilta, jokios žalos bus klimato atšilimo pora viduje. Daugeliu atvejų, izoliacija medinių garų vonioje atliekami naudojant folija, plastikinės plėvelės, popieriaus ir izoliaciją (mineralinė vata, polistireninio putplasčio ir kt.) Dėl pirties sienų sukuria vadinamąjį “tortą”. Pirmasis pastatytas medinis dėžę, folija yra pritvirtintas prie jo su vinimis arba kabės. Šis sluoksnis atspindi šilumą ir sukuria “termosas efektas”. Kitas sluoksnis – filmas arba folija -predohranyaet izoliacija nuo kondensacijos ir neleidžia pelėsių augimą. Trečiasis sluoksnis yra popieriaus filtras oro medinis rėmas ir sintetinis izoliacija.

Lubos apšiltintos garą, paprastai iš palėpėje. Šiam tikslui, medinis Spyglys apdaila folija arba plėvele, ir tada padengti visą sluoksnį keramzitinių, mineralinės vatos, polistireno 25-30 mm storio. Tada izoliacija padengta folija ar stogams dengti.

Į vonią grindys šildomas pateikdamas šilumos izoliatorius tarp gatavo grindų ir pagrindine mirties priežastimi. Dažnai naudojamas šiam tikslui polistireno plokščių, kurios yra uždedamos ant hidroizoliacijos, padengtas armavimo tinkleliu ir užpildytas betonu.

Įranga Vidaus apdailos pirtys

Be vidaus apdailos pirčių turėtų apsvarstyti galimybę kiekviename kambaryje paskirtį. Paprastai, sauna prie pastato turi 4 zonas – laukimo kambario, garo kambarių, skalbimo, bendra patalpa. Laukiama kambarys yra naudojamas apdailos lenta arba grebėsto storį ne daugiau kaip 2 cm. Nuo mediena, naudojama pušies, eglės, eglės, drebulės, beržo, kedro. Ši mediena gali toleruoti drėgmės, neskleidžia dervų ir turi charakteringą malonų aromatą.

Garo baigia geriausia medžiaga yra naudojamas kalkių, tai yra įmanoma, naudoti plokščių ir kitų lapuočių. Pagal temperatūros įtakos skiriamos garinimas, neturėtų būti jokių cheminių priedų, kurie yra pavojingi žmonėms. Todėl naudoti medieną su antiseptiniu gydymo negali būti!

Skalbimo skyrius gali būti baigtas, kaip medis, ir plytelės. Medis turi turėti gerus drėgmei savybėmis, atsparumu puvimui ir plytelių gali būti bet kuris iš: keramikos, marmuro, granito.

Dažnai apdailos vonia viduje reiškia, metalinių paviršių ir elementus. Tai turėtų būti įmanoma “skandinti” metalą į medį, kad būtų išvengta nudegimų.

Instaliacija

Laidų medinių vonioje turi būti apsaugotos nuo drėgmės, garų ir šilumos.

Pirmiausia būtina apskaičiuoti elektros srovės galią visų panaudotų prietaisų ir apšvietimo. Skerspjūvis kabelio naudojamas turi sutapti su galia (2 kw / 1mm2). Kabelis izoliacija turi būti dvigubai ir patys laidai klojami uždarytose dėžėse.

Comments are closed.