Vuokatti (Suomija) – modernus slidinėjimo kurortas Skandinavijoje

Vienas iš gražiausių, rami, taikiai ir modernių slidinėjimo kurortų Skandinavijoje yra Vuokatti. Suomija per pastarąjį dešimtmetį tapo populiarus turizmo paskirties, siūlanti turistams prabanga laisvalaikiui skirtus įrenginius. Vuokatti turi labai gerą vietą, tai yra vos už 600 km nuo Sankt Peterburgo, todėl rusai nenori judėti giliau į Laplandiją, gali likti čia. Miestas suteikia įvairių pramogų, todėl bus įdomus tiek suaugusiems ir vaikams.

Čiuožimo ir šuo sankach ir slidės, kalnų slidinėjimas, garsus Kalėdų Senelis Kaimas Kuhmo, tradicinė virtuvė – visi siūlo Vuokatti. Suomija yra ideali vieta šeimos ir laisvalaikiui. Pasinerti į vasaros atmosferoje lektuvu bilietai i ispanija gali būti atogrąžų vandens parko “Katin Kulta”, kur turkiška ir suomiška pirtis, baseinai įvairių gylių, įskaitant vaikus, įvairaus sudėtingumo skaidres. Praleidus visą dieną čia suaugę ir vaikai prisimins jį ilgai, kaip džiaugsmo ir įdomus šventė.

Su būsto nėra Vuokatti problema. Suomija ėmėsi rūpinasi turistų patogumui, įskaitant šiame mieste. Čia galite likti jaukiais viešbučiais, kotedžai, pagamintos dideliais kiekiais per pastaruosius 5 metus. Svečiai gali atsipalaiduoti naktiniuose klubuose, apsilankykite rinkos ir prekybos centrai, paragauti nacionalinių patiekalų restoranuose. Ride slidinėjimo trasos gali tiek patyrę slidininkai ir pigus lektuvu bilietai i olandija pradedantiesiems. Instruktoriai parodyti ir pasakyti, kaip nusileisti. Dėl keliautojų patogumui šlaitai pažymėtas sudėtingumo kategorijos.

Snieglentininkai gali važiuoti ant 80 metrų tunelį, ty halfpipe tarptautinį standartą. Ji veikia ištisus metus palaikoma temperatūra -5 º C. Tunelyje, galite tobulinti įgūdžius slidinėjimas ir snieglenčių sportas. Jis taip pat gali tai padaryti sniego vamzdžiai, ty, dėl guminio disko važiuoti. Tokia įdomi, įdomus ir jaudinantis forma pramogų atėjo iš Šiaurės Amerikos Vuokatti. Suomija perėmė nors ir snowtubing, bet padarė ją savo funkcijų.

Miesto veikia sporto mokykla, gautą 2009 iš pigus skrydziai i egipta geriausių slidinėjimo mokyklų šalyje vardą. Štabas tiek atskiras pamokas ir grupinės jojimo pamokos vaikams ir suaugusiems. Treneriai mokyti įvairių žiemos sporto: snieglenčių, slidinėjimo, lygumų slidės, telemarking. Žmonėms su negalia, taip pat tinka slidinėjimo kurortas Vuokatti. Suomija pasirūpinta skirtingų kategorijų poilsiautojų, su profesiniu mokymu čia naudojami monolyzhah ir kita įranga.

Mieste yra daug įdomių vietų. Jei lipti į kalno Vuokatinvaara, tada atsiveria įspūdingas vaizdas į Sotkamo ir Vuokatti (Suomija) viršuje. Žemėlapis neleidžia pasiklysti ir praleisti vietą vertas aplankyti. Patartina eiti į nacionalinio parko Hiidenportti, ant smėlio kranto Hiukka, aplankyti muziejų ir pasigrožėti vietinių bažnyčių architektūra. Turizmas Vuokatti atneš tik teigiamų emocijų ir prisiminti.

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *